радио
сегодня
Є радіо

Є радіо

+5
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 4 280
Дата: 7-02-2012, 12:46
Є радіо Украинская музыкальная интернет-радиостанция, которая является проектом корпорации "Etoradio Network". Станция играет только настоящую украинскую музыку. Плей-лист составляет преимущественно современная рок, поп, хип-хоп и танцевальная музыка. В эфир попадают только треки на украинском языке.

Сайт: eradio.net.ua

"Є Радіо" - некомерційна, українська радіостанція веде онлайн мовлення з м.Київ. В ефірі цілодобово 24/7 звучить виключно українська музика. Є Радіо - слухай справжню українську музику. На хвилі інтернет-радіо ви зможете послухати різноманітний музичний контент представлений такими стилями: rock, hip-hop, dance і сучасна популярна музика, також в трансляції присутні нев'янучі хіти української музики 90-х і 2000-х років.
"Е Радіо" Київ, Україна.

Радіостанції транслює для своїх слухачів чотири музичних потоку:
1. Є-UA - в ефірі звучать сучасні топові популярні українські композиції: танцювальної, рок, хіп-хоп. Якщо вам подобається слухати україномовні пісні і якісну музику без реклами - послухайте радіо Е UA.
2. Є-Рок - в цьому потоковому Стрімі послухайте кращі РОК хіти іноземних і укр-виконавців. Вибрані рок-композиції звучать в ефірі без реклами і інших дратівливих пауз. Тільки рок-музика на Rock-радіо.
3. Є-Хіт - потоковий радіо-стрім на хвилі якого ви почуєте 100% гіпер-залікові - кращі топові пісні різноманітних стилів, у виконанні українських і західних груп і поп-зірок.
4. Є-Денс - слухайте яскраві танцювальні композиції, заводні ритми музичних треків звучать в ефірі створять атмосферу для гарячих танців. Елітні танцювальні треки підстебнуть ваше тіло до ритмічного руху і змусять підтанцьовувати.

Слухати "Е Радио" онлайн в прямому ефірі. Київська радіостанція транслює якісну українську музику і radio.nalench.com рекомендує всім поціновувачам послухати інтернет-радіостанцію Є радіо онлайн.

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Є радіо:
Украина / Поп Хіт Fm
128 kbps
+10
/uploads/screenshots/hit_fm.jpg
Украина / Релакс / Джаз Radio Feel
128 kbps
+5
/uploads/screenshots/radio_feel.jpg
Украина / Рок Радио Ассоль
128 kbps
0
/uploads/screenshots/radio_assol.jpg
Украина / Поп Стрий ФМ
128 kbps
+5
/uploads/screenshots/stryj_fm.jpg
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020