радио
сегодня
Радио Ассоль

Радио Ассоль

0
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 3 798
Дата: 16-05-2012, 12:46
Радио Ассоль вещает в городе Симферополь на частоте 104.8 ФМ.

Радио «АСcоль» по типу радиовещания является музыкально–информационной станцией. Музыкальный формат радио «АСсоль» на сегодняшний день представляет смешение трех форматов: Gold, Oldies и Soft rock, т. е. золотые хиты всех времен и народов, новинки в мире рока и музыка, проверенная временем.

Важное преимущество радио «АСсоль» – новости, интерактивность, различные шоу, конкурсы, розыгрыши в прямом эфире делают радиослушателя как бы участником происходящего, что значительно повышает его вовлеченность, а значит и эффективность восприятия им рекламной информации.

Зона вещания радиостанции:
г. Симферополь, Симферопольский р-н: Аэрофлотское, ГРЭС, Молодежное, Аграрное, Гвардейское, Октябрьское, Урожайное, Раздольное, Почтовое, Доброе, Перевальное; г. Саки, Сакский р-н, г. Евпатория.

95038, Украина, Крым, г. Симферополь, ул. Радио, 4 тел.: (0652) 54-26-34,
студия: 515-881,
реклама: 25-04-81

Страна: Украина Город: Симферополь Сайт: assol.crimea.ua

Радіо АСсоль є частиною Чорноморської телерадіокомпанії, яке почало своє мовлення рівно 15 років тому-в 1997 році.
Слухати радіо АСоль в Криму можна на частоті 104.8 FM.

Працює радіостанція у форматі ROCK ALTERNATIVE, тобто музичну частину ефіру наповнюють композиціями рок музики. Оскільки рок-напрямок нараховує десятки віх, засновники радіостанції вирішили вибирати тільки кращі з кращих композицій і виконавців. У більшості випадків в ефірі радіо АСсоль послухати можна музику форматів Oldies, Gold і Soft rock - симбіоз справжніх хітів минулого, які вже стали улюбленими не одного покоління любителів року, і зовсім нові композиції від перспективних колективів і артистів.

Улюблена музика на цій радіостанції доступна для вас 24 години на добу, адже слухати радіо АСсоль можна цілодобово.
На додачу до рок-формату музичної частини ефіру, радіо АСоль підкорює радіо-простори під девізом "Ні звуку фальші!" і за принципом "Розважаючи - навчай! "Саме з цього все програми радіостанції мають пізнавальний, культурологічний і науково-просвітницький характери. Крім цього, звичайно ж, в ефірі радіо Ассоль також звучать і розважальні передачі: конкурси, вікторини, розіграші.

Також провідні цієї хвилі всеща розповідають про найостанніші новини політики, музики, шоу-бізнесу та інших напрямків. Новинні блоки звучать в ефірі радіо АСсоль щогодини.
Якісна підбірка хорошого року доступна щодня не тільки в Криму, але і по всій планеті, адже тепер можна слухати радіо Ассоль онлайн. Наш ресурс - онлайн радіо-портал Radio.Nalench.com - відмінний інструмент для цього.
Слухайте радіо АСсоль разом з нами і ви не пошкодуєте!

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радио Ассоль:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020