title

Хіт Fm

Хіт Fm
  • Категория: Украина / Поп
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://online.hitfm.ua/HitFM
  • Дата: 22-12-2016, 09:41
  • Прослушано: 4 201 раз
Хіт Fm

"Хит ФМ" - крупнейшая радиостанция Украины с покрытием 126 городов. В эфире радио "Хит ФМ" звучат хиты от 90-х до сегодня. Утреннее Шоу: Happy Ранок"Хіт ФМ" - найбільша радіостанція України з покриттям 126 міст. В ефірі радіо "Хіт ФМ" звучать хіти від 90-х до сьогодні. Ранкове Шоу: Happy Ранок
Ця станція належить холдингу «ТАВР Медіа», причому основний упор в її мовленні робиться на музичній складовій. Заснований «ХIT ФМ» був в середині 90-х років минулого століття, і тому її слоган звучить наступним чином: «Від 90-х до сьогодні. Тільки хіти! ». Що стосується формату, то він визначається, як Adult Contemporary / Hot Adult Contemporary, тобто музика для досить дорослих, що відбулися людей. Приблизно 50% композицій, які можна почути на «ХIT ФМ» в хорошій якості, написані в кінці минулого і початку нинішнього століття, причому в основному західні. У загальному і цілому на українсько- та російськомовні композиції припадає близько 30% мовлення.

В Україні, як і в Росії, зараз налічується безліч музично-інформаційних радіостанцій, які ведуть мовлення в FM-діапазоні, причому багато хто з них користуються чималим успіхом. Найбільшою на сьогоднішній день вважається «ХIT ФМ», яку, згідно зі статистикою, в 2014 році слухає до 3,5 мільйонів чоловік щодня. Її штаб-квартира і студія знаходяться в Києві, а ретранслятори розташовуються більш ніж у сотні «міст і сіл» країни. Завдяки цьому площа покриття ефірним сигналом становить близько 86% території України. «ХIT ФМ» слухати онлайн можна і у Всесвітній павутині, що і роблять багато її користувачі як в самій «незележной», так і далеко за її межами.

Слід зауважити, що склад ді-джеїв на цій станції підібрався просто чудовий, причому більшість з них працює на ній вже дуже давно, чи не з перших років існування. Артем Самойлов, Коля Матросов, Оля Суботіна, Аня Лісовська, Аня Валевська, Аня Сенкевич - ці імена добре відомі постійним слухачам «ХIT ФМ». Вони ведуть різні тематичні програми і шоу, серед яких одним з найбільш популярних є «Хеппі Ранок», який виходить щоранку по буднях. Значну слухацьку аудиторію мають також розважальні та ігрові програми, що виходять на «ХIT ФМ».

У прямий ефір ХIT ФМ виходить і чимало інформаційних програм, темами яких зазвичай є актуальні новини та події, що відбуваються як в Україні, так і за її межами. Подаються вони в живій і динамічній формі, нерідко коментарі до них дають видатні політики і громадські діячі. Спосіб чергування музичних та інформаційних блоків дозволяє радіостанції постійно утримувати увагу своїх слухачів, що і є одним із запорук її комерційної успішності: реклама на хвилях «ХIT ФМ», звичайно ж, теж присутній, при цьому зовсім не можна сказати, що її надто багато і вона дратує.
Проблема с радио?
Другие радиостанции
Comedy Radio
Россия / Разговорное
128 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив