радио
сегодня
Радіо Вінниця

Радіо Вінниця

0
Поток: 256 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 3 326
Дата: 22-02-2012, 15:23
«Радіо Вінниця» — винницкая ФМ-радиостанция, вещающая на волне 107,4 МГц. Входит в состав ТРК «Подільські комунікації». «Радіо Вінниця» — единственная из местных радиостанций имеет разговорные программы на тему жизни в Виннице, тематические радиопередачи для потребителей, обратную связь со слушателями, множество акций для винничан и предложений для рекламодателей.

Страна: Украина Город: Винница Сайт: http://vinradio.com.ua/

Радіо Вінниця 107,4 ФМ - українська регіональна радіостанція. Ми ведемо своє мовлення на частоті FM 107,4 в місті Вінниця та області.
Слухайте Радіо Вінниця - чудова музика, інформаційні та розважальні передачі звучать для вас. Слухати радіо Вінниця можна також в мережі інтернет. Хороші популярні пісні українських і зарубіжних виконавців звучать на хвилі радіо для всіх слухачів.
Програми в ефірі радіо Вінниця:
Вінниця-онлайн - Понеділок з 17:00
Право знати
Точка зору
Вільний мікрофон
Політична кухня

Слухати Радіо Вінниця онлайн в прямому ефірі і в хорошій якості звучання . Цікава інформація і музика для жителів міста і всього світу. Контакти радіо Вінниця: СМС на короткий номер 5109. На початку тексту потрібно вказати код 1515 Телефон студії радіостанції Вінниця прямий ефір 55-12-12

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радіо Вінниця:
Украина / Ретро Радіо Вінниця
256 kbps
0
/uploads/screenshots/radio_vinnutsa.jpg
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020