title

Ретро FM Україна

Ретро FM Україна
  • Категория: Украина / Ретро
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: http://cast.radiogroup.com.ua:8000/retro
  • Дата: 26-06-2012, 11:50
  • Прослушано: 6 881 раз
Ретро FM Україна

Радио «Ретро FM» — самая большая радиосеть Украины. Основой репертуара радио «Ретро FM» является музыка. В его эфире звучат знакомые и любимые песни, хиты 70-х, 80-х и 90-х годов, которым хочется подпевать.

На сегодняшний день «Ретро FM» является едва ли не единственной радиостанцией, внимая которой слушатель может не волноваться за судьбу звучащей песни, зная, что ее не оборвут на полуслове, не «засыпят» обильными текстовыми репликами «ни о чем». Формат — Gold.
Страна: Украина Город: Киев Сайт: http://www.retrofm.com.ua

«Ретро FM Україна» є найбільшою в Україні радіомережею. Вперше радіостанція вийшла в ефір 26 жовтня 1995 року, тоді вона називалася «Радіо Ретро». Сьогодні «Ретро FM Україна» входить в ТОП 5 кращих радіостанцій країни. Радіостанція мовить в п'ятдесяти шести містах України.

У форматі радіостанції «золоті хіти» 70-90-х років. Основні музичні жанри: естрада і євродиско. На хвилях «Ретро FM Україна» можна почути, як вітчизняну, так і зарубіжну музику минулих років. Популярність «Ретро FM» пояснюється тим, що в її ефірі звучать всіма улюблені і знайомі пісні. Золоті хіти АББА, Алли Пугвчевой, Юрія Антонова, «Модерн Токінг», «Машини часу» не залишать байдужим нікого. Навіть найсерйозніші слухачі не можуть втриматися, щоб не почати підспівувати улюбленим пісням.

У 2011 році «Ретро FM Україна» дісталася премія Radio Voice Awards в номінації «Кращий музичний проект« Вечірка «Ретро FM». Радіоверсія ».
Динамічно розвиваючись, «Ретро FM Україна» розширює межі своєї цільової аудиторії. Сьогодні все більше молодих людей налаштовують свої радіоприймачі на хвилі «Ретро FM Україна», щоб послухати музику, популярну за часів молодості їх батьків.

Формат мовлення радіостанції - Gold. Першочергове завдання «Ретро FM Україна» - надати слухачам музичні хіти в тому вигляді, в якому вони чули їх вперше. На цій хвилі можна не побоюватися, що улюблену пісню обірвуть на півслові, поставлять в ефір в невпізнанною аранжуванні або перервуть рекламним слоганом.

Скрізь, де радіоприймачі налаштовані на хвилю «Ретро FM Україна», панує святкова атмосфера. Радіостанція дарує неповторне відчуття спокою та радості своїм слухачам. Для багатьох це не просто радіо, а можливість жити під улюблені пісні минулого.

Також протягом дня тут можна почути цікаву новинну інформацію, прогноз погоди «Миколина погода». Для шанувальників «Ретро FM Україна» існує щоденна програма по заявках «Фелічіта», де можна не тільки замовити улюблену пісню, а й передати привіти і поздоровлення рідним і близьким.

Хто слухає «Ретро FM Україна» Основна кількість слухачів радіостанції складають успішні люди від 35 до 49 років. Мета «Ретро FM Україна» - не викликати тугу за минулим, а дозволити заново відчути яскраві емоції, які викликають дорогі серцю пісні.

Проблема с радио?
Другие радиостанции
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив