title

Radio Roks

Radio Roks
  • Категория: Украина / Рок
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://online.radioroks.ua/RadioROKS
  • Дата: 7-02-2012, 11:04
  • Прослушано: 5 679 раз
Radio Roks

Есть люди, которым не все равно, какая музыка звучит из радиоприемника. Они не хотят ничего слышать о рыночной ценности музыки, им наплевать на сплетни и слухи вокруг «любимых исполнителей», они устали от всего наносного и гламурного. Именно такие люди создавали рок!
И если вы относитесь к их числу, если вы стоите выше всяких стереотипов и умеете испытывать «драйв» просто от того, что живете - слушайте «Радио Рокс»! В нашем эфире - музыка, которую узнают все, благодаря только ей присущему колориту. Это звенящая гитара и ударные, которые заставляют сердце петь и биться в ритм музыке. Именно так творили легендарные «Rolling Stones» и «Алиса», «Deep Purple» и «ДДТ», «Led Zeppelin», «Pink Floyd», «Машина времени», «Queen»...
Вы готовы слушать их песни целый день и целый день получать море хорошего настроения? Вы хотите узнать о новых исполнителях, которые ищут свой путь в стиле рок? Тогда слушайте «Радио Рокс»!
«Радио Рокс» открывает уши и сердце для настоящего драйва!

Сайт: www.radioroks.com.uaОднією з найбільших радіостанцій в Україні є Radio Roks, яка стала віщати в абсолютно новому форматі, починаючи з 2009 року, коли її власником став «ТАВР-Медіа». У прямий ефір Radio Roks на радіохвилях виходить в 24 містах країни. Крім цього вона віщає в інтернеті, що дозволяє любителям рок музики слухати улюблене радіо в будь-якій точці світу, маючи доступ до інтернету і віщає пристрій.

Ефір насичений не тільки музикою, але і різними шоу і проектами, пов'язаними з рок музикою. Найпопулярнішим ранковим шоу є «Камтугеза», яке ведуть такі ведучі, як Сергій Кузін і Соня Сотник. Також є такі цікаві проекти, як «Рок-вікенд», «Рок-архів», «Рок-стайл», «Рок-цитата» і багато інших. Всі проекти та шоу, які виходять на радіостанції Radio Roks, дуже цікаві і пізнавальні для кожного любителя музики даного напрямку. З них можна почути дуже рідкісні композиції, цитати великих музикантів, дізнатися про групи і виконавців багато нового і цікавого.

Основна маса слухачів радіостанції Radio Roks - це чоловіки від 20 до 50 років. Але радіо затребуване і в інших вікових категоріях, а також серед жінок. Велика частина музики це класичний рок від 60 до 80 років. Також звучить багато робіт з 90-х і до сьогоднішніх дней.Ефір Radio Roks в хорошій якості пропонує відмінну добірку музичних треків як найвідоміших в світі рок груп, так і тих, які користувалися популярністю в певних колах. Звучать не тільки записи, але і живі концерти, що особливо важливо для справжніх шанувальників рок музики.

Є така цікава рубрика, як «Краш-тест», на якій транслюються відомі хіти року, але вже пройшли обробку, і слухачам потрібно відгадати, який саме хіт звучить в ефірі. Переможці в різних шоу і проектах на радіостанції Radio Roks завжди отримують приємні призи.
Дуже цікавий проект «Рок-вікенд», в рамках якого в ефірі у вихідні через кожні 30 хвилин програються пісні якихось конкретних груп, кавер-версії, балади і багато іншого. Все це супроводжується компетентними коментарями.

На Radio Roks слухати онлайн музику, шоу, проекти і новини одне задоволення. В ефірі завжди підтримується весела атмосфера. Багато людей проживають весь день, слухаючи улюблену Radio Roks, якщо є така можливість.

Любителі живих концертів можуть почути їх в суботу з 10 до 11 ранку і в неділю з 20.00 до 21.00. Ведучий Сєва Новгородцев веде авторську програму «Обережно, люди», яка регулярно виходить в ефір і має чималу аудиторію слухачів.

Radio Roks доступно кожному, у кого є інтернет у відмінній якості. На цій радіостанції завжди можна дізнатися найостанніші події в світі рок-н-ролу. Важливою перевагою радіостанції є хороші ведучі, грамотний підбір програм, треків і чудова атмосфера, підтримувана постійно. Завдяки цьому, багато засипають і прокидаються щоранку з Radio Roks і улюбленим шоу «Камтугеза», що виходить в ефір з 7 до 10 ранку.

Слухаючи Radio Roks, неможливо залишитися без новин, які транслюються кожну годину, повідомляючи про останні події, що відбуваються в країні і світі. Слухаючи улюблене радіо, можна отримувати максимум інформації, насолоджуватися чудовою музикою, дізнаватися багато нового і цікавого про фатальний напрямку і улюблених виконавців, одержувати призи та подарунки, беручи участь в шоу, і багато іншого.
Проблема с радио?
Другие радиостанции
Rock FM
Россия / Рок
128 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив