радио
сегодня
Бізнес Радіо

Бізнес Радіо

0
Поток: 128 kbps
Отзывов: 1
Прослушано: 3 213
Дата: 23-02-2012, 10:58
«Бізнес Радіо» — киевская негосударственная музыкально-информационная радиостанция. В эфире «Бизнес Радіо» звучат классические рок и поп-композиции. Кроме музыкальных блоков на волнах этого радио в начале каждого часа звучат информационные выпуски, а также программы «Тет-а-тет» (интервью с известными политиками) и «Буржуа» (интервью с успешными бизнесменами).

«Бізнес Радіо» начало свое эфирное вещание 3 октября 2008 року. Вещание в Интернете ведет с 27 июля 2009 года.
Страна: Украина Город: Киев Сайт: http://www.bfm.com.ua

Бізнес радіо - комерційна радіостанція родом з Києва. Головною особливістю радіостанції, яка проводить своє мовлення на частоті 93,8 РМ. є якісне поєднання музичного контенту і корисної інформації для слухачів з твердою і впевненою життєвою позицією - справжніх бізнесменів.
Слухати Бізнес радіо - це значить всеща бути в курсі останніх економічних і політичних тенденцій в світі і країні, а також насолоджуватися воістину хорошою музикою.

Головний удар музичної частини ефіру радіостанції Бізнес робиться на кращі хіти популярної і рок-музики. В основному це композиції, які вже встигли пройти випробування часом і все ще залишилися на плаву, не залишаючи місця в найпопулярніших світових чартах. Але, крім цього, на радіо Бізнес не забувають про нововведення-кращих сучасних виконавців і їхню творчість, адже, стоячи на місці, жодна людина не зможе домогтися успіху.
З цією концепцією і чітким планом Бізнес радіо початок підкорювати радіо-простори в жовтні 2008 року, і до сьогоднішніх днів підкорило далеко не одне вершину, піднімаючи свої рейтинги все вище і вище з кожним наступним днем ефіру.

Для ділових людей, які знаходяться поза зоною покриття хвилі, пропонуємо слухати Бізнес радіо безкоштовно і без всяких реєстрацій. Ідіть за своїм чітко задуманого плану разом з хітами і рекомендаціями популярної київської хвилі, ще б ви не були!
Слухати Бізнес радіохвилю онлайн - дуже легко і зручно, використовуючи як інструмент передовий онлайн радіо-портал Radio.Nalench.com! Ми намагаємося бути краще для вашої зручності та гарного настрою. Слухайте радіо онлайн Радіо Бізнес - Бізнес радіо ФМ - Business FM на Radio.Nalench.com!

Трансляція радіоефіру Бізнес радіостанції:
Черкаси - 68,15
Харюв -106,6 МГц
Китве - 93,8 МГц

Контакти:
Електронна пошта: info@bfm.com.ua
Власник: ТОВ ТРК Бізнес-радіо
Країна Україна
Телефони: +38 (044) 235-83-79
Факс: +38 (044) 235-83-06

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
  1. 3 июля 2020 19:52
    przegrody akustyczne [url=https://ogrodzenia-pcv.eu/category/ogrodzenia-akustyczne/]ogrodzenia akustyczne[/url] Wygraj lokalny dyrektor wstecznictw, który zapali PRZYTOMNI typować faktory przyswajane wyselekcjonowane do zbudowania niesamowitego obramowania.
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Бізнес Радіо:
Украина / Ретро / Новости Бізнес Радіо
128 kbps
0
/uploads/screenshots/buisnes_radio.jpg
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020