радио
сегодня
Радіо Марія

Радіо Марія

+1
Поток: 64 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 6 044
Дата: 23-02-2012, 10:51
«Радио Мария» — международная семья христианских просветительских радиостанций, основанная в конце прошлого века в Северной Италии. На сегодня позывные «Радио Мария» звучат в 53 странах мира, где вещание ведется на родном языке каждого народа. Все радиостанции интегрированы в единую систему. Это дает возможность стандартизировать формат вещания, разумнее распорядиться имеющимися возможностями и совершенствовать свою деятельность.

На «Радио Мария» оценка всему дается в свете мировоззрения, обусловленного христианским выбором. «Радио Мария» не занимается никакой коммерческой деятельностью, но существует только благодаря добровольным пожертвованиям своих слушателей и благодетелей.

Страна: Украина Город: Киев Сайт: http://radiomaria.org.ua

Радіо Марія - міжнародна релігійна радіостанція просвіщає своїх слухачів і наставляє на шлях християнської істини. Католицьке радіо віщає в понад 70 країнах. 1.06.2010 року Радіо Марія відкрилося і початок свою трансляцію представництво радіостанції в Києві (69.68fm). З огляду на популярність радіомовлення, були також відкриті представництва в Хмельницькій, Вінницькій (70.91fm) і Рівненської (68.24fm) області - 2012 році, і в Житомирській області та м Кам'янці-Подільському (73.73fm) в 2013 р

Радіо Марія слухати онлайн, Україна
Перша Християнська незалежна радіостанція це "Радіо Марія". Ми ділимося з вами духовними дарами якими нагородив нас Господь - "Даром прийняли, даром передавайте." Без реклами і політики, критики інших конфесій - слухайте молитви на хвилі самого прогресивного християнського радіо Марія. Океан християнської любові прийде до вас у будинок разом з мовленням нашої радіостанції. Наше радіо існує для всіх тих хто шукає сенс життя, щоб знайти істину в світлі добрих новин Ісуса Христа. Морально і психологічно допоможемо вам і тим хто страждає духом або тілом, одиноких або престарілих, бідних чи ув'язнених, все отримають підтримку! Слухайте молитву і повторюйте її для порятунку від витівок нечистого. Поважайте свободу совісті та отримаєте свідоцтво Божої любові і надію на вічне життя.

Марія Християнське радіо
У прямому ефірі радіо Марія слухайте трансляції молитов з 7:00 до 23:00. На сьогоднішній день аудиторія радіостанції становить понад 60 тисяч слухачів щодня. Цілодобова трансляція допоможе віруючому населенню бути ближче до Бога і слухати святі письмена і молитви. Розпорядок мовлення розділений на три частини: 1. Молитовна (Літургія Годин, Св.Літургія, Розарій) 2. Навчання церкви і катехізиси. Правда віри, відповіді на запитання слухачів. 3. Цікаві передачі які дадуть вам відповіді на соціальні щоденні питання, психологічного і педагогічного спрямування.

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радіо Марія:
Украина / Религия Радіо Марія
64 kbps
+1
/uploads/screenshots/radio_maria.jpg
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022