title

ESKA2 Warszawa

ESKA2 Warszawa
  • Категория: Польща / Поп
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://waw.ic.smcdn.pl/1380-2.aac
  • Дата: 8-02-2024, 11:37
  • Прослушано: 0 раз
ESKA2 Warszawa

ESKA2 Warszawa to więcej niż tylko stacja radiowa - to serce pulsującej miłości do muzyki pop, które bije w samym centrum Warszawy. Na częstotliwości 89.8 MHz FM, ta stacja przynosi promienie słonecznej energii i radości do każdego domu, samochodu i miejsca pracy.

Kiedy włączysz Radio ESKA2, wpadasz w wir uczuć, melodyjnych dźwięków i niezapomnianych chwil. To nie tylko muzyka - to podróż przez emocje, nostalgiczne wspomnienia i ekscytujące nowe odkrycia. Każdy utwór, który gra, ma moc dotarcia do twojego serca i sprawienia, że poczujesz się jak w najpiękniejszym śnie.

Radio ESKA2 Warszawa to także oaza dla wszystkich marzycieli i romantyków. Tutaj znajdziesz nie tylko najnowsze hity, ale także klasykę, która jest jak magiczny eliksir, przypominający o dawnych czasach i miłosnych uniesieniach. To miejsce, gdzie każdy może poczuć się wolny, beztroski i pełen życiowej energii.

Stacja ta nieustannie tętni życiem, przyciągając słuchaczy swoim niepowtarzalnym stylem i niezrównaną pasją do muzyki pop. Jest symbolem pozytywnego nastawienia, miłości i wspólnoty, której każdy może być częścią. Radio ESKA2 Warszawa - połącz się z emocjami, połącz się z muzyką, połącz się z życiem.Проблема с радио?
Другие радиостанции
Radio Eska
Польща / Поп / Новости / Разговорное
128 kbps
Radio 357
Польща / Рок / Альтернатива
128 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив