title

Radio Eska

Radio Eska
  • Категория: Польща / Поп / Новости / Разговорное
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://radio.stream.smcdn.pl/icradio-p/2380-1.aac/playlist.m3u8
  • Дата: 6-02-2024, 11:20
  • Прослушано: 2 раз
Radio Eska

Radio Eska to niekwestionowany lider w świecie polskiej muzyki radiowej, a jego stacja w Warszawie, na częstotliwości 105.6 MHz FM, stanowi nieodłączny element lokalnego krajobrazu dźwiękowego.
Eska to nie tylko stacja radiowa – to miejsce, w którym ożywa magia największych przebojów, najnowszych hitów i niezapomnianych melodii, które towarzyszą milionom Polaków w ich codziennym życiu. 
Przełamując granice gatunków muzycznych, Eska oferuje szeroki zakres muzyki pop, dance, hip-hop, rock i wiele więcej, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy. Ale Eska to nie tylko muzyka – to również świeże, dynamiczne programy radiowe, prowadzone przez znane osobowości, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale także ważnych informacji, ciekawostek i tematów do dyskusji.
Radio Eska w Warszawie to także niezawodne źródło aktualności lokalnych i krajowych, zapewniając wgląd w najważniejsze wydarzenia, kulturalne trendy i społeczne tematy dnia. Włączając Eska, wkraczasz w świat muzycznej ekscytacji, energii i niekończącej się zabawy, gdzie każdy dźwięk staje się pretekstem do radości i wspólnego przeżywania chwil. 
Dołącz do naszej szerokiej społeczności słuchaczy i pozwól się ponieść falom Eska – stacji, która bije w rytm Twojego serca.


Проблема с радио?
Другие радиостанции
VOX FM
Польща / Поп / Ретро
128 kbps
Lider FM
Джаз / Азербайджан
20 kbps
HipHopBY
Беларусь / Хип-хоп
96-320 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив