title

Radio Plus

Radio Plus
  • Категория: Польща / Поп / Разговорное
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://pl01.cdn.eurozet.pl/plu-waw.mp3
  • Дата: 6-02-2024, 11:31
  • Прослушано: 0 раз
Radio Plus

Radio Plus to niezastąpione źródło inspiracji, informacji i dobrej muzyki dla mieszkańców Warszawy i okolic. Nadające na częstotliwości 96.5 MHz FM, Radio Plus łączy w sobie dwa kluczowe elementy - muzykę pop i rozmowy, tworząc niepowtarzalne doświadczenie słuchania radiowego.

Wśród fal Radio Plus znajdziesz nie tylko największe przeboje muzyki pop, ale także bogaty wybór rozmów prowadzonych przez doświadczonych dziennikarzy i prowadzących, dotykających różnorodnych tematów od aktualności po kulturalne wydarzenia. Dzięki swej zróżnicowanej ramówce, Radio Plus spełnia oczekiwania różnych grup wiekowych i zainteresowań, zapewniając szeroki wachlarz treści dostosowanych do potrzeb swoich słuchaczy. Ale

Radio Plus to nie tylko stacja radiowa - to także aktywny uczestnik życia społecznego i kulturalnego Warszawy, wspierający lokalne inicjatywy, wydarzenia i projekty. Włączając Radio Plus, wkraczasz w świat harmonii, pozytywnej energii i inspirujących treści, które nie tylko dostarczą Ci rozrywki, ale także pobudzą do refleksji i otworzą nowe horyzonty.

Dołącz do naszej słuchaczej społeczności i zanurz się w fascynującym światku Radio Plus - stacji, która nieustannie poszerza granice słuchania radiowego.Проблема с радио?
Другие радиостанции
Radio Pogoda
Польща / Новости / Разговорное / Ретро
128 kbps
Radio Eska
Польща / Поп / Новости / Разговорное
128 kbps
VOX FM
Польща / Поп / Ретро
128 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив