радио
сегодня
Джем ФМ / Jam fm

Джем ФМ / Jam fm

0
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 2 793
Дата: 13-12-2016, 11:55
Родина радио Джем ФМ – Екатеринбург, однако по иронии судьбы настоящую популярность эта станция снискала в Украине. Здесь вещание было начато в 2005 году и к сегодняшнему дню зона охвата включает 20 крупнейших городов страны. Вместе с интернет аудиторией общее количество слушателей доходит до 300 тысяч человек.

Основу музыкальной ротации радио Джем ФМ составляют альтернативный рок и бардовская песня. Создатели станции подчеркивают, что не просто хотят наполнить день своих слушателей хорошей музыкой, но и помочь им в духовном развитии, поэтому и отправляются в эфир песни с сильной смысловой составляющей.

На нашем сайте вы можете бесплатно слушать радио Джем ФМ (Украина) онлайн. Здесь ваша любимая музыка органично дополняется сводками новостей, прогнозами погоды и авторскими шоу на подобие "Взять живым!", "Красная книга", "Временно доступен" и т.д. Музыкальный формат радио Джем ФМ (Jam fm) это пост-советские композиции в стиле рок и поп-рок (pop-rock, rock, rock-n-roll).
Сайт: www.jamfm.com.ua

Вперше «Jam FM» зазвучав з динаміків 1 квітня 2005 на хвилі 95,6 FM. Однак це був аж ніяк не першоквітневий розіграш - це було народження нової станції, швидко підкорила серця, вуха і приймачі багатьох і багатьох радіослухачів. Армія шанувальників росла і ширилась, і сьогодні в неї входять слухачі від 18 до 50 років, всі ті, кому неприємна масова поп-культура. І це чудово виходить, місія радіостанції визначається як прагнення зберегти свою унікальність на українському радіопросторі, опозиційний дух і протиставлення традиційній культурі. Слоган «Jam FM» звучить так: «Попса, джинса та гламур - це не наше». А мета «Jam FM» - сприяти розумінню того, що духовні цінності набагато важливіше за матеріальні.

«Jam FM» - це особлива радіохвиля з Києва, плейлист якої складається з українських та російських рок-хітів пострадянського часу. Особлива - бо це перша українська радіостанція подібного формату. За 10 свого існування вона стала практично культової і займає сьогодні перше місце в перевагах багатьох шанувальників року.

Крім якісного музичного наповнення на каналі також транслюється і безліч різних програм. Їх ведучі Андрій Боспор, Лана Вулканова і Юрій Петровичев знайомлять радіослухачів з новинками рок-сцени України і Росії в програмі «ДЖЕМ рекомендує», дозволяють знову почути найбільш примітні творіння російського року в ефірі «Червоної книги Джем».

Музичний формат «Jam FM» досить різноманітний - це і класика українського і російського року, і композиції сучасних перспективних команд, і всілякі проекти на стику рок- і поп-культури. А, як відомо, наш рок не відрізняється особливою тяжкістю звучання, головне для нього - це тексти, тому ця радіостанція підходить практично для будь-яких умов. Її можна слухати на роботі, можна залишатися на її хвилі і вдома, можна слухати в автомобілі, слухати онлайн - якісному року завжди знайдеться місце.

Залишатися в курсі останніх подій в житті і творчості рок-музикантів, знати все про всіх дозволяє програма NePopsa і її ведучий Юрій Петровичев, що виходять в ефір щодня. А зануритися в культурне життя Києва можна за допомогою програми «Зона доступу» з Ланою Вулкановой. Тут висвітлюються не тільки прийдешні рок-концерти, а й вся інша культурне життя - виставки, спектаклі, кінопокази, нові і легендарні книги, рекомендовані до прочитання. «Зона доступу» - це знахідка для культурного киянина.

Прямий ефір «Jam FM» через радіоприймачі доступний сьогодні тільки в Києві, проте всюдисущий інтернет приходить на допомогу - слухати «Jam FM» сьогодні можна в будь-якому зручному місці, досить лише підключитися зі свого гаджета до всесвітньої павутини. Тут головне - хороший рівень сигналу, адже рок-музику потрібно відчувати в деталях і нюансах!

До речі, кінематографу на радіохвилі приділяється особливе місце - всі останні новинки, які варто подивитися, 4 рази на тиждень висвітлює Андрій Боспор. Не забуває «Jam FM» і про ділові людях - в ефірі регулярно звучить прогноз погоди і інформація про ситуацію на дорогах.

І все-таки найголовніше для «Jam FM» - це якісна, перевірена часом музика. Особливою гордістю радіостанції є програма «Взяти живим» - в ній дозволяє «Jam FM» в хорошій якості почути легендарні живі виступи і концерти найбільших зірок російської і української рок-сцени. Тут програються дійсно гучні в прямому і переносному сенсі виступу, а «живий» характер виступів створює ефект присутності, який не дасть жодна студійний запис.

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Джем ФМ / Jam fm:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022