радио
сегодня
Радио Киев

Радио Киев

+5
Поток: 96 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 4 281
Дата: 8-02-2012, 12:36
Киевская муниципальная информационно-разговорно-музыкальная радиостанция.
Формат: приближенный к "News Plus".

В эфире "Радио Киев 98 FM" - новости, информационные рубрики, ток-шоу, аналитические, культурологические и другие тематические авторские программы.

Музыкальное наполнение - украинская поп- и рок-музыка, хиты пост-советской эстрады от 70- х на сегодняшний день и немного музыки западных исполнителей (кроме авторских программ).

"Радио Киев 98 FM" транслирует программы производства Украинской службы Польского радио для заграницы (каждый день, 6.30-6.45 и 23.15-23.45). Слоган: "Чувствуй себя как дома!". Станция "Радио Киев 98 FM" основана Киевским горсоветом в начале 2003- го года. Как эфирная ведет вещание с 25.03.2004 (Официальный старт - 29.03.2004 в 8.00). В Интернете "Радио Киев 98 FM" работает с августа 2005.

Девіз Радіо Київ 98 FM - «Мі знаємо, что відбувається у городе!». Під цим прапором Radio Kiev 98 FM можуть слухати ось уже кілька років. Мінусом радіостанції є маленька територія покриття - тільки Київ. Музичний формат Радіо Київ 98 FM дуже різноманітний: його можна охарактеризувати як 80% пісень українських виконавців, застільні пісні, а також краща зарубіжна музика, поп-пісні яка прийшла до нас з бурхливих 80-х і суворих 90-х.

1. Естрадні пісні 70-80х: Б. Гмиря, Н. Матвієнко, Н. Яремчук, Н. Гнатюк, Водограй і ін.
2. Отримуйте натхнення від музики і пенсій створених в період відновлення незалежності України. Ви почуєте творіння таких виконавців: О. Білозір, О. Кудлай, Павла Зіброва, В. Павлик, Іво Бобул, Наталія Могилевська та ін.
3. Задоволення від сьогоднішньої, актуальної музики у виконанні українських зірок поп-сцени: НеАнгели, Лобода, Сердючка, Алексєєва, Тіна Кароль та ін.
4. Народні пісні в сучасній обробці порадують багатьох слухачів і додадуть родзинку трансляції Радіо Київ.
5. Світові зарубіжні хіти займають 20% ефіру і оригінально доповнюють все кращі пісні від укранських музикантів.
Також в ефірі Радіо Київ ви почуєте передачі які допомагають перемогти стрес, провести реабілітацію і налагодити особисте життя для кожного слухача радіо Київ 98 ФМ.
Ефір радіохвилі розбавляють цікавими інформаційними проектами. Садівники «висять» на передачу «Сад та город: Щоденник київського дачника», бажаючі знати багато про відомих особистостей і їх життя - на шоу «Спікер-тайм-Персона», в авторській передачі «Худрада» можна ознайомитись з поглядом на минулі музичні епохи і їх окремих представників, а також посміятися під час передачі «Анекдоти від кумів» і потанцювати під «Танцюємо по-українськи».
З інтерактиву радіостанції можна виділити передачі «Привіт на обід» і «Доставка привітань».

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радио Киев:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020