радио
сегодня
АРмянское Радио

АРмянское Радио

0
Поток: 192 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 4 041
Дата: 8-02-2012, 12:11
Музыка на АРмянском Радио - должна быть подобрана соответствующим образом: должно быть семьдесят процентов русскоязычной музыки и тридцать процентов зарубежной. К последней относятся не только англоязычные исполнители и группы, но и певцы дружественных стран так называемого “социалистического лагеря”: Марыля Родович, Карел Готт, Янош Коош, Анна Герман. Кого-то не знали, но их песни будят воспоминания – “Червоны гитары”, “Скальды”. Это музыка, на которой выросли, как минимум, два поколения людей. У нас новости транслируются каждые полчаса и это всегда серьезно: одесские, украинские, мировые. Мы хотим, чтобы эти новости было всегда интересно слушать.

Страна: Украина Город: Одесса Сайт: http://ara.com.ua

Музика повинна бути підібрана відповідним чином, щоб, по-перше, цю музику більше ніде не можна було б послухати, по-друге, щоб ця музика асоціювалася з приємними спогадами. Тоесть, це саме та музика, яку в ті часи можна було почути по радіо чи на ТБ.

Це пісні виконавців, які в ті часи приїздили на рідкісні гастролі і яких, можливо, офіційно "насаджували". Згадаймо Едіта П'єха, Йосипа Кобзона, "Boney M". Тоді на Всесоюзному Радіо, на "Маяку", пропорції радянської та "імпортної" естради співвідносилися приблизно як 70 до 30. Ось на цьому класичному співвідношенні ми й зупинилися: має бути сімдесят відсотків російськомовної музики і тридцять відсотків зарубіжної.

До останньої належать не тільки англомовні виконавці і групи, а й співаки дружніх країн так званого "соціалістичного табору": Мариля Родович, Карел Готт, Янош Коош, Ганна Герман. Когось не знали, але їхні пісні будять спогади - "Червоних гітар", "Скальди". Це музика, на якій виросли, як мінімум, два покоління людей.

У нас новини транслюються щопівгодини і це завжди серйозно: одеські, українські, світові. Ми хочемо, щоб ці новини було завжди цікаво слухати.

Країна: Україна Місто: Одеса Сайт: http://ara.com.ua

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции АРмянское Радио:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020