радио
сегодня
M-FM
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 8 772
Дата: 1-02-2012, 21:49
M-FM - Донецкая негосударственная музыкально-информационная радиостанция.

Слоган: "Feel the energy of sound".

Музыкальный формат: Hot AC.

Радиостанция "MFM Station" - аналог популярных мировых музыкальных каналов. В эфире - современные миксы, ди-джейским сеты и музыка из верхушек чарте стран всего мира. В плей-листе полностью отсутствуют русскоязычные композиции. Кроме музыкальных блоков станция подает новости, различные рубрики, хит-парады, поздравительные программы и т.д. Каждую ночь с 22.00 до 6.00 - проект "Dance Floor". Станция работает с конца 90-х годов; в этом формате - с апреля 2001.

Сайт: www.mfm.ua

Історія цієї радіостанції почалася в далеких 90-х роках минулого століття. Але в сучасному форматі «MFM Station» почала свою роботу в 2001 році. Саме з цього моменту перші її прихильники пам'ятають про появу улюбленої радіостанції. Як в перші дні роботи, так і сьогодні станція позиціонується як перший вітчизняний радіо європейського рівня. Це підтверджує і слоган радіостанції - First International Radio. Ефірне мовлення радіостанції «MFM Station» в хорошій якості є в тринадцяти містах і навколишніх їхніх населених пунктах.

MFM стала першою радіостанцією, що працює в європейському якість мовлення на південному сході України. У країні дана радіостанція є найпопулярнішою з регіональних нарад. Цікаво, що в столиці прямий ефір «MFM Station» почути не вдасться, адже там немає її мовлення. Мережа працює у форматі Dance / CHR / dance, а також Hot AC. Тут можна почути клубну музику, а також найпопулярніші хіти для танців. На цьому радіо звучить лише якісна музика, а головне - різноманітна. Тут ви не почуєте українських або російських композицій. Зате можна в повній мірі насолодитися французькою, англійською, іспанською, італійською музикою. Радіостанція є якісним аналогом європейських музичних телевізійних каналів, де можна почути як перевірені роками хіти, так і нові надзвичайно популярні композиції.

З 2006 року почалося мовлення радіостанції у всесвітній Мережі. Тепер «MFM Station», слухати онлайн яке можна на офіційному сайті або на інших популярних ресурсах, істотно розширило територію мовлення. І її дійсно можна назвати всеукраїнської радіостанцією.

Музичний потік радіостанції дає можливість своїм слухачам повністю розслабитися, зняти стрес і втому, а також підняти власний життєвий тонус заводними гарячими музичними ритмами. Не дарма радіостанція позиціонує себе як перше європейське радіо на вітчизняних теренах. Адже її формат повністю відповідає світовим музичним каналам. В основі плейлиста станції лежать хіти з верхівок радіочартів всіх країн, сети ді-джеїв, а також популярні мікси.

Традиційні слухачі радіостанції звикли до голосам провідних Margarita Fernandez, Ivan Grace, Sasha Prada і DJ Artem. Як уже згадувалося вище, на частотах радіостанції звучать виключно зарубіжні музичні композиції. Виняток становить популярна програма студії - «Дві версії». У ній звучить мікс двох пісень - іноземної, а також російськомовної, автор якої запозичив мотив у іноземного аналога. Тут же можна почути і англомовні композиції вітчизняних виконавців. Загалом, радіостанція MFM - це дійсно дуже прогресивная, сучасна станція світового рівня, що має тисячі шанувальників не тільки в регіонах, але і в мережі Інтернет.

Крім музики, слухачів привертають множинні цікаві хіт-паради, рубрики, новинні та вітальні програми. World Chart Express - це огляд ТОП-40 всіх континентальних хітів. Тут зібрані пісні зі всієї Земної кулі. Hot Line - програма за заявками. Top 20 - це хіт-парад тих композицій, які найчастіше замовляють слухачі в ефірі програми Hot Line. Крім того, в кінці кожного музичного години ді-джеї ставлять пісню, яка замовлена слухачем (People's Choice). Варто нагадати і про популярну вищезгаданої передачі «Дві версії». Проводить радіостанція і опитування випадкових перехожих на найгарячіші теми (програма «Особиста думка»).

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции M-FM:
Россия / Хип-хоп Jam fm
128 kbps
0
/uploads/screenshots/Jam-fm.jpg
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022