радио
сегодня
Західний полюс

Західний полюс

0
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 3 230
Дата: 8-02-2012, 11:24
Радио «Західний полюс» — Ивано-Франковская частная музыкально-информационная радиостанция. Музыкальный формат — Hot AC/CHR. Кроме музыкальных блоков в эфире звучат новости, развлекательные и авторские программы, рассчитанные на слушателей от 16-ти до 45-ти лет. Станция вещает с 25 декабря 1995.

Сегодня, имея за плечами первый десяток лет в эфире, «Западный полюс» продолжает творить для слушателей качественный, интересный, а главное — близкий к каждому эфир. Ведь на этой волне ивано-франковцы обязательно услышат информацию о том, что творится в городе. «Западный полюс» живет в ритме родного города и призывает всех делать так же и не забывать: актуальные новости, самая хитовая музыка и интересные программы — на теплом полюсе планеты.

Страна: Украина Город: Ивано-Франковск. Сайт: http://1043.com.ua

Радіо «Захіній полюс» почало своє мовлення в далекому 1995 році в місті Івано-Франківськ. З того часу на радіостанції встигли попрацювати безліч нині популярних ведучих, шоумен і артистів.

Радіостанція «Захіній полюс» стало колискою кар'єри таких знаменитостей, як Юрій Горбунов, продюсер і фронтмен колективу «Перкалаба» Олег Гнатів і Федот, популярний український актор Сергій Романюки багатьох інших.
Слухати радіо Захіній полюс в Івано-Франківську з часу його заснування і до сьогодні можна на частоті 104,3 МГц у FM-діапазоні.

Музичний формат хвилі описують як повністю молодіжний: на радіо «Захіній полюс» можна слухати і насолоджуватися найновішими хітами танцювальної музики, а також стилів поп, поп-рок та багатьох інших, популярних серед місцевого населення.
Щодня радіоаматори Івано-Франківська можуть замовити свою улюблену пісню і передати привіт або привітання своїм близьким в програмі «Говорить Івано-Франківськ». Крім цього, ефір радіо «Захіній полюс» розбавляють цікавими передачами, а також новинними блоками. Так, наприклад, на радіо транслюють новини «Української служби польського радіо для закордону» української служби, «Бі-Бі-Сі», місцеві новини, програми «Diva Production», «ФДР Радіоцентр» і багато інших.

Якісна музика і цікава подача інформації з часом почала залучати не тільки жителів Івано-Франківська, і засновники вирішили збільшити число своїх слухачів в Інтернеті. Слухати радіо Захіній полюс можна з квітня 2006 року.
Онлайн радіо-портал Radio.Nalench.com - кращий інструмент для прослуховування радіо онлайн в Мережі. Слухайте «Захіній полюс» онлайн разом з нами!

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Західний полюс:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020