радио
сегодня
Яскраве радио

Яскраве радио

0
Поток: 192 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 3 263
Дата: 8-02-2012, 11:04
"Яскраве радио" - Интернет-радио для бухгалтеров, экономистов, финансистов, юристов, менеджеров и руководителей. Для всех офисных сотрудников, а так же для тех, кто любит Украину и украинскую музыку. Только у нас - 24 часа в сутки наилучшая украинская музыка, а так же: полезные советы, интересные программы, юмор, гарячие новости, новинки налогового законодательства, яркие интервью и животрепещущие истории. С "Яскравым радио" ты всегда на шаг впереди.

Сайт: www.vobu.com.ua/ukr/radio

"Яскраве Радіо" це українська музично-розважальна інтернет-радіостанція. В ефірі нашої онлайн-хвилі звучать пісні сучасних українських виконавців. Онлайн трансляція проводимо з міста Київ. Це радіо орієнтоване для створення сприятливого настрою супутнього плідній роботі - "Яскраве" радіо для працівників офісу. Активна життєва позиція сприяє розвитку і поліпшенню працездатності. Слухайте улюблені українські пісні і отримуйте заряд бадьорості і активності протягом усього дня.

Радіо Яскраве Київ
Товариські провідні радіохвилі, Віка і Саша в передачі "Ранок на Сніданок ", проінформують і розвеселять, а також візьмуть інтерв'ю і зададуть оригінальні питання гостям студії" Яскравий радіо ". Слухайте українську музику стилів: поп, рок, рнб, інді-поп, електронна музика, транс, хаус, драм-н-бас, балаканина, електропоп, реп, хіп-хоп, етно в сучасній обробці і альтернативну музика.

Програми для офісних працівників слухати в ефірі радіо "Яскраве":
1. Боси і керівники (присвячена власникам бізнесу і підкаже, як орієнтуватися в сучасному бізнес-просторі і множте своє стану)
2. Секретарі (професійні поради, корисні рекомендації для секретарів)
3. Коти і кішки (корисні цікаві факти, все про кішок)
4. Собаки (як і де, вибрати собі чотирилапого друга, все про собак)
5. На побачення (поради, куди і з ким піти, і як себе вести)

Слухати Яскраве Радіо онлайн в прямому ефірі, Київ, Україна
Цей якісний музичний український медіа продукт - "Яскраве радіо" слухайте онлайн використовуючи портал радіо трансляції radio.nalench.com
Також адміністрація радіостанції створює різні конкурси з призами для молодих українських виконавців. Пісня сезону - переможцю акції буде створений відеокліп.

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Яскраве радио:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020