радио
сегодня
Радио MiX FM

Радио MiX FM

+5
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 3 659
Дата: 7-02-2012, 12:39
Радио «Mix FM»! - это стильное молодежное радио для людей, которые привыкли идти в ногу со временем. Клубная жизнь всегда поражала своей способностью адаптировать под себя любую музыку, любые жанры и вкусы каждого. Любая музыка, замиксованная профессиональным ди-джеем, получает второе дыхание. В том числе - и на радио «Mix FM»!

На нашей волне - лучшие танцевальные ритмы от российских и украинских ди-джеев. Многих из них вы знаете по проекту «Стар FM», продолжателем которого стала наша волна. Теперь их музыка в вашем компьютере - круглосуточно и без перерывов! У нас вы услышите их лучшие треки, сможете ознакомиться с хит-парадом танцевальных треков за последнее время, а также узнать последние новости мировой клубной жизни в программах Dub Special, Trance Energy Project, "Кто здесь??!!!", Guest MiX, Nature Life.

Радио «Mix FM» - волна, которая заряжает жизнью!

Сайт: www.mixfm.com.ua

Радіо «Mix FM»! - Це стильне молодіжне радіо для людей, які звикли йти в ногу з часом. Клубне життя завжди вражала своєю здатністю адаптувати під себе будь-яку музику, будь-які жанри і смаки кожного. Будь музика, заміксувати професійним ді-джеєм, отримує друге дихання. У тому числі - і на радіо «Mix FM»!
У нас ви почуєте їхні кращі треки, зможете ознайомитися з хіт-парадом танцювальних треків за останній час, а також дізнатися останні новини світової клубного життя в програмах Dub Special, Trance Energy Project, "Хто тут ?? !!!", Guest MiX, Nature Life.
Радіо «Mix FM» - хвиля, яка заряджає життям!
На нашій хвилі - найкращі танцювальні ритми від російських та українських ді-джеїв. Багатьох з них ви знаєте за проектом «Стар FM», продовжувачем якого стала наша хвиля. Тепер їх музика у вашому комп'ютері - цілодобово і без перерв! Танцювальне інтернет радіо MiX FM початок своє існування як послідовник популярного українського танцювального FM радіо Star FM, що припинив своє існування навесні 2007 року. Спочатку проект виник як тимчасове мовлення інтернет версії радіо StarFM, організоване деякими колишніми співробітниками і фанами станції, однак надалі переріс в самостійний проект під назвою MiX FM.

Початком мовлення станції, як такої, можна вважати 19 березня 2007 року, проте вперше назва MiX FM в нашому ефірі зазвучало 3 січня 2008 року. На даний момент адмініструванням радіостанції займається команда з Харкова, інтернет-радіо vtsu.
Контакти радіостанції
Email: djkastet@mixfm.com.ua Сайт: www.mixfm.com.ua

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радио MiX FM:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020