радио
сегодня
Kiss FM Украина

Kiss FM Украина

+10
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 8 746
Дата: 1-02-2012, 21:49
Радиостанция KISS FM самая большая танцевальная радиосеть в Европе!

KISS FM – занимает особое место в сердцах украинцев, с помощью KISS FM они наслаждаются лучшими танцевальные хитами прошлого, актуальными треками настоящего и супер новинками из мира настоящего dance.

KISS FM – это резиденция топовых диджеев мира и Украины, в эфире звучат уникальные и эксклюзивные миксшоу от: Armin Van Buuren, Carl Cox, Tiesto, Above&Beyond, Paul Oakenfold, Spartaque, Mays, Nastia, Lutique, Light, Kon, Tapolsky etc.

KISS FM – это успех в чистом виде, мы точно знаем что Мы лучшие и вы с этим полностью согласны.

Сайт: www.kissfm.ua
Радиостанция: 106.5 FM

«Kiss FM» істотно відрізняється від інших радіостанцій, вона неординарна. Завдяки «Kiss FM» сучасна танцювальна культура з андеграундного явища переросла у щось більш доступне. Радіостанція і зараз продовжує популяризувати танцювальну музику і пов'язаний з нею стиль життя, залишаючись законодавцем моди для мільйонів слухачів, яких, незалежно від статусу, віросповідання, віку, об'єднує небажання жити нудно і сіро. Музику, що звучить в ефірі «Kiss FM», почути можна тільки тут, перемикати радіо немає ніякого сенсу, оскільки альтернативи немає. «Kiss FM» - так називається перша в Україні танцювальна радіостанція. У 2002 році її організував Антон Цеслік, який є директором і генеральним продюсером «Kiss FM».

Тоді Антон, який встиг попрацювати ді-джеєм в нічних клубах і звукооператором на радіо, вирішив зробити те, про що мріяв давно - запустити танцювальне радіо. Ідея виявилася вдалою, адже буквально через два роки «Kiss FM» зайняла перші позиції, а до середини 2005 року стала лідером радіоринку України і зараз впевнено утримує цю позицію.
Музику Антон завжди відбирає сам. Він має багатющий досвід в цьому бізнесі, тому впевнений, що його смак сформований під смаки вигідні в комерційному плані. Антон часто любить повторювати: «KISS FM» - це я! Він не підлаштовується під радіостанцію - це радіостанція несе той образ, яким є він сам. У його житті відбувається багато подій, багато змінюється, і, як він стверджує, радіостанція «Kiss FM» росте разом з ним.

Запускаючи «Kiss FM», Антон вважав, що слухачами будуть в основному люди 16-25 років. Те, що вийшло в результаті, стало величезним подивом для нього самого. Молодих слухачів, які живуть цією культурою, дійсно багато, але основна аудиторія - люди 20-35 років.
Потрібно сказати, що радіостанція «Kiss FM» займається ще й благодійною діяльністю. Все почалося з проекту «Dance for Kids». Під керівництвом Антона в нічних клубах влаштовували вечірки, а за отримані гроші купили їжу, одяг і навіть пересувну польову кухню «дітям вулиць». Згодом благодійний аукціон стали організовувати в Міжнародний день ді-джея. Люди, які мають хоч якесь відношення до танцювальної культури, на цьому аукціоні виставляють на продаж особисті речі, а зароблені гроші віддають на допомогу дітям.

Як стверджує директор, працюють на «Kiss FM» тільки обрані. Команда радіостанції - це люди, для яких музика - це їхнє життя, це фанати своєї справи. Майже всі ді-джеї «Kiss FM» є ще й ді-джеями, що грають в клубах і гастролюють або працюють як МС. «Kiss FM» - це позитивно, танцювально, свіжо, динамічно, стильно. «Kiss FM» - це раз і назавжди!

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Kiss FM Украина:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022