радио
сегодня
Радио Микс

Радио Микс

+5
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 5 522
Дата: 7-02-2012, 12:10
Радио Микс - Днепропетровская негосударственная музыкально-информационная радиостанция.

Музыкальный формат: приближен к AC (в эфире можно услышать много техно, рэпа и молодежную музыку. Кроме музыкальных блоков в эфире - хит-парады, различные рубрики и программы; по пятницам в 21.00 - "R'n'B City" (все о рэп-культуру).

Ведет вещание с 9-го октября 1993-го года (на этой частоте - с сентября 1995) и является одной из первых негосударственных станций города.

Сайт: www.rmix.dp.ua

'Радіо Мікс "(Дніпропетровськ) - це танцювальна радіостанція з міста Дніпро. Своє мовлення 'Радіо Mix "проводить на хвилі 107,3 РМ є одним з піонерів-першопрохідників в сфері радіомовлення. Вперше ефір музично-інформаційного радіо пролунав в далекому 1993 році.

З того часу РадіоМікс підкорило весь Дніпропетровськ і не тільки, адже тепер слухати Радіо Мікс онлайн можуть всі, хто має доступ до Інтернету. На хвилі 107,3 ФМ всеща звучать найрізноманітніші розважальні, інформаційні та інтерактивні передачі з молодими і цікавими ведучими і діджеями.

В ефірі 'Радіо Мікс "ви можете почути найпопулярніші композиції танцювальної музики від саундпродюсеров України, близького та далекого зарубіжжя. Найбільш часто на цій частоті звучать треки стилів dnb, progressive, trance, техно і багатьох інших напрямків клубної музики. Також, щоб не набриднути своїм слухачем танцювальною музикою і її культурою, ефір часто розбавляють піснями реп-виконавців, рок-груп і інший молодіжною музикою.

Крім цього ви також можете передати привіт своїм близьким друзям, коханим або родичам, замовивши пісню і написавши супровідний повідомлення на "Radio Mix" онлайн. Також на Радіо Мікс постійно звучать новинні блоки, слухаючи які ви всеїда будете в курсі всіх новинок танцювальної музики, подій в Дніпропетровську, Україні та світі.
Слухати Радіо Мікс онлайн в хорошій якості дуже легко у нас - одного з кращих ресурсів онлайн радіо Radio.Nalench.com. Наше ім'я говорить саме за себе! Все що потрібно - перейти за посиланням на онлайн радіо-мовлення Radio Mix.
Радіо Мікс І Radio МІХ - Дніпропетровськ -107,3 МГц

Контакти:
Радіостанція з України
Власник: комерційне підприємство "Радіо Мікс"
Країна: Україна
Адреси: 51200, Дніпропетровська обл, м .. Новомосковськ, вул. Сучкова, 2-а
Телефони: +38 (0562) 32-15-55

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Радио Микс:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2020