радио
сегодня
Стильное радио

Стильное радио

0
Поток: 128 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 8 124
Дата: 7-02-2012, 12:03
Стильное радио - украинская коммерческая радиосеть. Музыкальный формат - шансон, русский рок и молодежный поп-рок. Кроме этого в эфире Стильного радио или Перец FM звучат музыкальные блоки, поздравительные, игровые, развлекательные программы и информационные выпуски.

Сайт: stilnoe.fm

Взагалі-то 1 квітня 2005 радіостанція в перше вийшла в ефір під назвою «Стильне радіо», що цілком відповідає його концепції - новини шоубізнесу, кіно і музики, світська хроніка. Однак весь цей контент подається в такій манері, що назва «Перець ФМ» прижилося більше.

Чого чекати від радіо, яке почало своє мовлення першого квітня? Правильно, безліч жартів, гумор в кожній передачі, будь то стіл замовлень або новинні випуски. За це «Перець ФМ» і люблять всі жителі України.

І звичайно, там крутять дуже хорошу музику. Ви почуєте і композиції з топа чартів по всьому світу, і новинки вітчизняної естради, і хіти на всі часи. І все це можна послухати на Перець фм онлайн.

Якщо вам не хочеться сильно завантажувати мозок, якщо у вас поганий настрій і порція позитиву життєво необхідна, якщо потрібно отримати заряд веселощів на цілий день - налаштуйтеся на хвилю цієї радіостанції. Помічено - її слухачі сміються в середньому раз в три хвилини. Особливо непробивні - раз на сім хвилин.

Тут багато популярних програм, причому в багатьох глядачі взаємодіють з провідними:
«33 питання» (33 питання) - за 60 секунд треба відповісти на якомога більшу кількість запитань,
«Веселі історії»,
«Даю наводку» - вгадується, про кого або що йде мова, причому підказок всього три,
«Ялинки-палиці» - така оригінальна назва носить стіл замовлень,
«Історична довідка» - назва програми налаштовує на серйозний лад, проте то, в якому стилі подається інформація про улюблених виконавців, людей тільки веселить,
«Культпохід» - розповіді про те чого цікавого відбулося в культурній (і не зовсім культурної, якщо говорити про самих відв'язних концертах) життя України,
«Літературний генделик» - література теж може бути подана в смішному ключі,
«Новини» - тільки тут про політику розкажуть без занудних слів і експертних думок, а так, щоб зрозуміло було кожному і можна було повеселитися,
«Підзарядка» - ранкове шоу,
«Гумористичний гороскоп» - а як взагалі обійтися без передбачення на день?

Так що якщо ви хочете вдосталь посміятися і при цьому бути в курсі всіх подій, «Перець ФМ» стане для вас найкращим вибором хвилі
А ведуть їх дуже позитивні і забавні люди - Дим Самойлов, Ксенія Івась, Таня Шелест, Данила Разін, Валерія Кім, Ольга Вороніна, Костя Рубін, Наталя Адашева, Денис Ткаченко.
Але не тільки вони з'являються в ефірі - гостями Радіостанці постійно стають ті люди, про яких постійно говорять, зірки шоу-бізнесу.

Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Стильное радио:
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022