title

Перець FM

Перець FM
  • Категория: Украина / Шансон / Рок
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://radio.urg.ua/radio-stilnoe
  • Дата: 7-02-2012, 12:03
  • Прослушано: 8 343 раз
Перець FM

"Перець FM" (Стильне радіо) - це радіостанція, яка випромінює свіжість та неповторність у світі музики. Завдяки своєму неперевершеному стилю та відмінному вибору треків, "Перець FM" став не тільки радіостанцією, але й справжнім гідом для тих, хто шукає нові музичні враження.

На "Перець ФМ" ви почуєте найактуальніші хіти в стилі поп, рок, електро і багато іншого. Стильна та елегантна музика, яка вибирається для ефіру, доповнюється цікавими розмовами, ефектними промоціями та інтересними подіями, що робить "Перець FM" не просто радіостанцією, але й справжнім музичним гідом для своїх слухачів.

Ця радіостанція привертає до себе тих, хто цінує якість звучання та вишуканість в музиці. "Перець FM" відкриває перед своїми слухачами широкий світ сучасної музики та запрошує кожного на захоплюючу музичну подорож.

Приєднуйтесь до "Перець ФМ" (Стильне радіо) і дозвольте собі зануритися в атмосферу стилю та елегантності разом із найкращими музичними композиціями.

Стильне радіо - українська комерційна радіомережа. Музичний формат – шансон, російський рок та молодіжний поп-рок. Крім цього, в ефірі Стильного радіо або Перець FM звучать музичні блоки, вітальні, ігрові, розважальні програми та інформаційні випуски.

Сайт: perec.fm
Взагалі-то 1 квітня 2005 радіостанція в перше вийшла в ефір під назвою «Стильне радіо», що цілком відповідає його концепції - новини шоубізнесу, кіно і музики, світська хроніка. Однак весь цей контент подається в такій манері, що назва «Перець ФМ» прижилося більше.

Чого чекати від радіо, яке почало своє мовлення першого квітня? Правильно, безліч жартів, гумор в кожній передачі, будь то стіл замовлень або новинні випуски. За це «Перець ФМ» і люблять всі жителі України.

І звичайно, там крутять дуже хорошу музику. Ви почуєте і композиції з топа чартів по всьому світу, і новинки вітчизняної естради, і хіти на всі часи. І все це можна послухати на Перець фм онлайн.

Якщо вам не хочеться сильно завантажувати мозок, якщо у вас поганий настрій і порція позитиву життєво необхідна, якщо потрібно отримати заряд веселощів на цілий день - налаштуйтеся на хвилю цієї радіостанції. Помічено - її слухачі сміються в середньому раз в три хвилини. Особливо непробивні - раз на сім хвилин.

Тут багато популярних програм, причому в багатьох глядачі взаємодіють з провідними:
«33 питання» (33 питання) - за 60 секунд треба відповісти на якомога більшу кількість запитань,
«Веселі історії»,
«Даю наводку» - вгадується, про кого або що йде мова, причому підказок всього три,
«Ялинки-палиці» - така оригінальна назва носить стіл замовлень,
«Історична довідка» - назва програми налаштовує на серйозний лад, проте то, в якому стилі подається інформація про улюблених виконавців, людей тільки веселить,
«Культпохід» - розповіді про те чого цікавого відбулося в культурній (і не зовсім культурної, якщо говорити про самих відв'язних концертах) життя України,
«Літературний генделик» - література теж може бути подана в смішному ключі,
«Новини» - тільки тут про політику розкажуть без занудних слів і експертних думок, а так, щоб зрозуміло було кожному і можна було повеселитися,
«Підзарядка» - ранкове шоу,
«Гумористичний гороскоп» - а як взагалі обійтися без передбачення на день?

Так що якщо ви хочете вдосталь посміятися і при цьому бути в курсі всіх подій, «Перець ФМ» стане для вас найкращим вибором хвилі
А ведуть їх дуже позитивні і забавні люди - Дим Самойлов, Ксенія Івась, Таня Шелест, Данила Разін, Валерія Кім, Ольга Вороніна, Костя Рубін, Наталя Адашева, Денис Ткаченко.
Але не тільки вони з'являються в ефірі - гостями Радіостанці постійно стають ті люди, про яких постійно говорять, зірки шоу-бізнесу.
Проблема с радио?
Другие радиостанции
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив