радио
сегодня
Орфей (Крым)

Орфей (Крым)

+5
Поток: 192 kbps
Отзывов: 0
Прослушано: 2 677
Дата: 30-09-2017, 13:08
Радіо Орфей - кримська комерційна радіостанція, радіус покриття якої охоплює тільки теплу Феодосію і прекрасну Ялту.
Щоб слухати Орфей FM на своїх радіоприймачах, налаштуйте їх на частоту 103,4 FM (Феодосія) і 105,1 FM (Ялта).
Радіо-простори радіо Орфей підкорює під гаслом «Музика твого серця». Музичну частину ефіру цієї радіостанції наповнюють популярними композиціями танцювальної та молодіжної музики, вважаючи за краще клубні стилі, рок і поп-музику. Незважаючи на те, що радіо Орфей є кримської радіостанцією, більшу частину музичного ефіру займають пісні україномовних виконавців і
колективів.

Крім музичного контенту, в ефірі Орфея слухати також можна різноманітні інформаційно-пізнавальні передачі, випуски новин про головні події на півострові, містах мовлення, в країні і світі, шоу і багато іншого.
Серед найпопулярніших програм варто відзначити такі, як "Легенди Rock-n-Roll'a і монстри рок-сцени", "Галерея літературних детективів», «Країна порад», «Коротка родовід звичайних речей», «Секрети Фен-шуй на кожен день», «Мій Крим», «Teenagers music box», «Музичний кіно-хіт», а також багато інших.

Ефір цієї радіостанції багатьом з нас міг сподобається під час літнього відпочинку в цих чудових курортних містах. Якщо це так, і ви сумуєте за улюблену музику і передачам, то поспішаємо Вас порадувати - слухати радіо Орфей онлайн можна разом з нами!
Слухати радіо онлайн на Radio.Nalench.com - кращому онлайн радіо-порталі - дуже легко і зручно. Слухайте радіо Орфей онлайн і отримуйте задоволення. Приємного вам настрою!


Предыдущая радиостанция: Следующая радиостанция:
Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Добавить комментарий
Слушать все радиостанции Орфей (Крым):
Лучшее за неделю:
Слушать онлайн {title}
Сейчас играет
Слушать Радио онлайн на Radio.Nalench.com © 2011-2022