title

Радио Шансон Украина

Радио Шансон Украина
  • Категория: Украина / Шансон
  • Качество: 128 kbps
  • Поток: https://cast.brg.ua/shanson_main_public_mp3_hq
  • Дата: 7-02-2012, 10:29
  • Прослушано: 15 096 раз
Радио Шансон Украина

Мы слушаем музыкальные радиостанции, потому, что каждый ищет в эфире что-то свое, родное. И среди десятков коммерческих форматов хочется найти ту музыку, которая заставит душу петь. Именно такой формат - у радио «Шансон»!
На нашей волне вы услышите разную музыку - от бардовской песни и городского романса до поп и рок-музыки. В эфире радио «Шансон» - песни о настоящих чувствах, трудных судьбах. Самое главное в них - то, что это песни от души и для души.


У нас в эфире - лучшие песни Гарика Кричевского, Славы Медяника, Михаила Шуфутинского и Любы Успенской... Все они поют о том, что дорого каждому из нас. Потому что, только повзрослев, учишься по-настоящему чувствовать и ценить жизнь. Радио «Шансон» - это крупный украинский медиапортал, который производит новости и информационные программы только для тебя!
Радио «Шансон» - это волна, на которой все по-настоящему. Как в жизни.У далекому 1998 році почала свою роботу в Україні нова радіостанція "Радіо Шансон". У ці часи панувала поп-музика. Ідеєю для створення послужив той факт, що великий пласт музики, який подобався широкому колу слухачів, залишився не при справах. Основні жанри, що транслюються на радіо хвилі: бардовиє композиції, романси, джаз, пісні з кінофільмів. Після запуску радіо Шансон завоювало величезну аудиторію, що свідчило про те, що творці потрапили в точку. Прямий ефір "Радіо Шансон" рясніє різного роду програмами, починаючи від новинних і закінчуючи всілякими конкурсами та гумором.

На нашій хвилі ви почуєте різну музику - від бардівської пісні та міського романсу до поп і рок-музики. В ефірі радіо «Шансон» - пісні про справжні почуття, важких долях. Найголовніше в них - те, що це пісні від душі і для душі.
Ми слухаємо музичні радіостанції, тому, що кожен шукає в ефірі щось своє, рідне. І серед десятків комерційних форматів хочеться знайти ту музику, яка змусить душу співати. Саме такий формат - у радіо «Шансон»! Радіо «Шансон» - це хвиля, на якій все по-справжньому. Як у житті.
У нас в ефірі - найкращі пісні Гаріка Кричевського, Слави Медяника, Михайла Шуфутинського і Люби Успенської ... Всі вони співають про те, що дорого кожному з нас. Тому що, тільки подорослішавши, вчишся по-справжньому відчувати і цінувати життя. Радіо «Шансон» - це великий український медіапортал, який виробляє новини та інформаційні програми тільки для тебе!

Основні передачі: 1. "Дорожній патруль". Програма розрахована для тих, хто за кермом. Основний сенс - інформування радіоаматорів про поточний стан дорожнього руху: пробки, завантаженість трас, аварії, рекомендації по вибору маршруту. 2. "300 сек / год - новини з майбутнього". Програма автомобільної тематики. Тут транслюються останні новини з автошляхів. Ведучий при цьому сам перебуває за кермом і розповідає про все, що спостерігає. Новини підносяться з часткою гумору і драматургії. Цікаво буде послухати не тільки водіям, а й тим, хто перебуває вдома або на роботі. 3. "Гороскоп". Виходить в ранковому ефірі. Чи не змінна ведуча Влада Миронова повідає слухачам про те, що ж обіцяє зоряне небо кожному слухачеві в цей день. 4. "Життя чудових людей". Тут назва говорить сама за себе. Провідні розповідають про цікаві факти з життя публічних діячів як минулих часів, так і справжніх. Захоплюючі розповіді про відомих артистів, письменників, композиторів, політичних діячів, відкриють перед радіослухачами деякі особисті таємниці і невідомі події. 5. "Історія однієї пісні". У кожного є своя улюблена пісня, яку готовий слухати постійно, яка йде разом по життю. З нової програми можна дізнатися всю історію створення такої мелодії. Як створювався текст? Що було причиною написання композиції? Хто вперше її виконав? Що переживав автор в момент написання? На всі ці питання знайдуться відповіді. 6. "Концерт за заявками". Тричі в день активні слухачі по засобом СМС-повідомлень або дзвінка в студію можуть передати привіти, замовити композицію, поділитися своїми емоціями, привітати з пам'ятними датами. 7. "Тільки для Вас". Короткі привіти і поздоровлення в кінці кожної години. Тепер не треба очікувати програми на замовлення, шліть СМС-ки зараз і вони 100% прозвучать. 8. "Шансон парад".

Щоп'ятниці в вечірньому ефірі о 17.00 шанувальники радіо Шансон почують двадцять найкращих хітів за тиждень. Протягом години діджей Леонід Потьомкін занурить радіослухачів в атмосферу добірної музики, при цьому приправляючи музичний коктейль гумором, цікавими фактами і подіями. "Радіо Шансон Україна" в хорошій якості можна слухати в 32 великих містах України і супутніх регіонах. Користувачі інтернету "Радіо Шансон Україна" слухати онлайн можуть на нашому сайті в найкращій якості.
Проблема с радио?
Другие радиостанции
Rock FM
Россия / Рок
128 kbps
Комментарии
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Велл
Велл Гости 22 сентября 2018 22:45
Хочу передать привет братве , удачи в жизни тебе Хач и тебе Дяфан, поставте что нибудь душевное...